Atteikuma tiesības

Pasūtījuma atteikšana.

Jūs variet izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāra dienu laikā no pirkuma brīža. Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinies vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri.

Pasūtījuma atteikšana jāveic rakstiski ar pasūtījuma atsaucēm (pasūtījuma nr., pircēja vārds uzvārds, pasūtījuma saturs, pirkumu apliecinošu dokumentu): info@rotalnica.lv.

Saskaņā ar Latvijas likumdošanu mēs nodrošinām atmaksāt par pirkumu samaksāto naudu 30 darba dienu laikā no pasūtījuma atteikuma saņemšanas brīža.

Ja vēlies izmantot atteikuma tiesības – lūdzam ņemt vērā šādus ieteikumus:

  • pārbaudi, un lūgums rotaļlietas nelietot, ja esat atklājis, ka tai ir kādas neatbilstības;
  • saglabā un nesabojā preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju (aizlīmētus plastikāta iepakojumus vari rūpīgi atvērt ar šķērēm);

Preces atgriešana un naudas atmaksas noteikumi

Mēs nodrošinām pilnu internetā veikto pasūtījumu vērtības atmaksu pie sekojošiem noteikumiem:

  • Preces ir jāsaņem atpakaļ 14 dienu laikā tādā stāvoklī, kādā tās tika piegādātas.
  • Piedāvājam izmantot iespēju iegādāto preci apmainīt 28 dienu laikā.
  • Pirkums, kas atgriezts 14 dienu laikā, vērtības atmaksa nodrošināta 30 dienu laikā.
  • Vērtības atmaksa pirkumam, kas atgriezts vēlāk kā 14 dienu laikā, tiks atteikta un preces tiks nosūtītas atpakaļ. Izņemot, ja prece ir bojāta un ir vēlēšanās to apmainīt pret jaunu produktu atgrieztās preces vērtībā.
  • Tiek atmaksāta atgrieztās preces pirkuma summa, neiekļaujot piegādes izmaksas. Izņēmuma gadījums: ja pasūtītās preces neatbilstība (ražotājs, modelis, krāsa) ir veidojusies piegādātāja kļūdas rezultātā.

LR Likumdošanā noteiktās patērētāja tiesības saglabājas neierobežotas.